Okunma

BlackBerry AppWorld Güçleniyor!


02 Aralık 2010 Perşembe 16:12
BlackBerry AppWorld Güçleniyor!

Mobil uygulama mağazaları artık önemli bir güç göstergesi haline geldi. Kullanıcılar telefonların ön yüklü özellikleri ile yetinmeyip, yeni işlevler kazandırmak için uygulama mağazalarından maksimum oranda faydalanabilmek istiyor.

 


AppWorld’e iki ayda 5000 uygulama eklenmiş

15 Bini Geçti!

Hal böyle olunca da artık birçok kullanıcı, alacağı telefona karar vermeden önce işletim sistemi konusuna dikkat etmeye başladı.

Hemen her markanın ya da mobil platformun özel bir uygulama mağazası mevcut. Hatta bu uygulama mağazalarının sahip olduğu içerikler rekor boyutlara ulaştı.

AppStore’da 300.000’in üzerinde, Android Market’te ise 100.000’in üzerinde mobil içerik bulunuyor. Kullanıcılarına son dönemde kendi ekibi ile geliştirdiği yazılımlar sunmaya başlayan RIM, BlackBerry AppWorld ile ciddi bir büyüme rakamına ulaştı. Eylül’de 10.000 uygulamanın bulunduğu açıklanan AppWorld üzerinde an itibariyle 15.000 uygulama sayısı aşılmış durumda.

 

:: BlackBerry’nizde vazgeçemediğiniz uygulamalar var mı?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry AppWorld Güçleniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry AppWorld Güçleniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry AppWorld Güçleniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "