Okunma

Blackberry Büyük Günü Belirledi!


30 Eylül 2009 Çarşamba 16:58
Blackberry Büyük Günü Belirledi!

Mac OS X kullanıcılarının Blackberry cihazları ile senkronizasyonu kolayca sağlayabilmelerine olanak tanıyacak olan Desktop Manager için resmi yayın günü belirlendi. Daha önce ilk olarak buradan duyurduğumuz yeni yazılım 2 Ekim tarihinde indirilebilir durumda olacak.

Kolay senkronizasyon, adres defteri ve rehber yedekleme, tek tuşla yedek oluşturma gibi fonksiyonlar içerecek olan programın detaylı senkronizasyon adımları da buradaki Blackberrry blogunda açıklanmış.

Blackberry Desktop Manager, Mac OS 10.5.5 ve üzeri Mac OS sürümleri ile uyumlu olacak. Ayrıca Blackberry OS 4.2 ve üzeri işletim sistemini kullanmayan Blackberry kullanıcıları da bu uygulamadan ilk etapta faydalanamayacak. Yazılımı Türkiye saati ile 2 Ekim Cuma günü Saat 06.00’dan itibaren buradaki sayfadan indirebilirsiniz.

:: Blackberry’nin Mac OS X açılımını destekliyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blackberry Büyük Günü Belirledi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blackberry Büyük Günü Belirledi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blackberry Büyük Günü Belirledi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "