Okunma

BlackBerry Dayanıklılık Testi


07 Şubat 2012 Salı 20:23
BlackBerry Dayanıklılık Testi

Özellikle iPhone 4S sonrası bir nebze olsun gözden düşen BlackBerry, kısa süren sessizliğin ardından cihazları hakkında içerik paylaşımına devam ediyor.

Kişilerin cep telefonu alırken tasarımından işletim sistemine, donanım özelliklerinden fonksiyonlarına kadar çeşitli kriterleri önemsediğini söyleyen firma, göz ardı edilen dayanıklılığa dikkat çekmek istiyor.

Bunun için yaptığı birtakım testlerin görüntülerini yayınlayan yetkililer ürünlerinin ne kadar güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduğunun altını çiziyor.

Özellikle kullanıcılar tarafından iPhone’a rakip olarak gösterilen BlackBerry, -iPhone’un ekranının kolaylıkla kırıldığı düşünüldüğünde- birçok zorlu sert darbeden hasarsız olarak kurtuluyor.

:: BlackBerry’nin sağlamlığından memnun musunuz?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

9 yorum - “BlackBerry Dayanıklılık Testi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yiğidi öldür hakkını yeme 9700 vardı bende gerçekten berbat kullandım iş sebebiyle 2 yıl sonunda ufak tefek çizik hariç bir sorun çıkmadı alırmıyım almam o ayrı mesele bu bis bes servisi çok gereksiz

 2. SDN Okuru dedi ki:

  gövde gösterisinden başka birşey degil…

 3. fergan dedi ki:

  blackberry gerçekten sağlam telefonlar üretiyor.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ben curve 9300 kullanıyorum merdiven boşlugundan 2 katt yüksekliklten beton zemine düşürdüm koşarak gittim aldım baktım çalışıyor sadece köşesinde plastik olan yerde ufak bi çizik vardı o kadar… blackberry gerçekten cok saglam kullanmayan bilemez.

 5. |SeYYaH| dedi ki:

  kardeşim, ben bizatihi yaşadığımı yazdım. verdiğim o 180 ***** acısıyla yazdım, bilmem anlatabiliyor muyum?!

 6. openline dedi ki:
 7. |SeYYaH| dedi ki:

  bu işler reklamla, propaganda ile olmuyor tabii. ürettiğiniz malınız sahiden sağlam ve dayanıklıysa reklama dahi gerek olmadan o kendisini kanıtlar. onu kullananlar yaparlar reklamını, hem de bedavadan… ve gerçek reklam, inanılır reklam da bu oluyor. kullanıcı memnuniyeti deriz biz buna…

  oğlum geçen aylarda bir blackberry almıştı. biraz kullandı ve akabinde kazara cebinden düşürmüş. takriben bu 35-40 cm’lik bir mesafe demek… camı kırıldı ve değiştirmek için tam 180 tl. istediler. diğer markaların bu tür durumlarda alternatifli çözümleri olabiliyor, bir şekilde ucuz pahalı bir yerlerden parçasını bulup ucuz fiyata takabiliyorsunuz. fakat bu firmanın kendi servisinden ve kendi orjinal parçasından başka şansınız yok, yani mahkümsunuz ve istediği parayı vermek zorundasınız. çaresiz biz de öyle yapmak zorunda kaldık.

  ve şimdi adamların burda dayanıklılık testi palavrasını okuyunca tepemden kaynak sular döküldü adeta.

 8. exantric dedi ki:

  bende curve kullanıyorum telefon su dolu kovanın içine düştü, çok kez sert bir şekilde yere düştü ama hala banamısın demiyor gerçekten çok dayanaklı sağlam bir telefon

" BlackBerry Dayanıklılık Testi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry Dayanıklılık Testi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry Dayanıklılık Testi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "