Okunma

BlackBerry En Hızlı Büyüyen Şirket


20 Ağustos 2009 Perşembe 13:36
BlackBerry En Hızlı Büyüyen Şirket

Açıklanan rapora göre, “BlackBerry akıllı telefonlarının popülaritesinin büyük yükselişine paralel olarak RIM’in kar oranı son üç sene içerisinde yüzde 84 artarken, geliri de yüzde 77‘ye ulaştı”.

Şirketlerin 3 yıllık gelir ve kâr artışı ve toplam getiri kriterlerine göre sıralandığı araştırma, Zacks Investement Research araştırma şirketinin verilerinden yararlanarak hazırlandı.

Fortune Dergisi, en hızlı büyüyen 100 şirketi “dünyanın en fazla potansiyel vaad eden oyuncuları” olarak adlandırıyor.

 

En hızlı büyüyen 100 şirketin listesine http://money.cnn.com/magazines/fortune/fortunefastestgrowing/2009/full_list/ adresinden ulaşabilirsiniz. En hızlı büyüyen 10 teknoloji şirketine ise http://money.cnn.com/galleries/2009/technology/0908/gallery.fastest_growing_techs.fortune/ adresinden ulaşabilirsiniz.

:: Bu listede kimin olmasını isterdiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry En Hızlı Büyüyen Şirket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry En Hızlı Büyüyen Şirket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry En Hızlı Büyüyen Şirket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "