Okunma

BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra


13 Mart 2009 Cuma 10:22
BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra

BlackBerry için Facebook 1.5 şu an yayında mı? Cevap kısaca “hayır“. BlackBerry için Facebook 1.5 henüz hazır değil ama duyurulmaya çok çok yakın denecek kadar hazır. BlackBerry Facebook giriş sayfasında sosyal ağ uygulamasının yeni versiyonu ile ilgili bir açıklama mevcut ama indirmek istediğiniz şu an halen sürüm 1,2 indirilebiliyor.


BalckBerry Facebook kullanıcıları tetikte olun J

Eğer sizi mutlu edecekse bu açıklama BlackBerry için Facebook 1.5’in duyurulmasına çok yaklaştığımızın önemli bir işareti diyebiliriz. Ancak yine de  bizi bardağı yarısı dolu görmek isteyenlerden olarak niteleyebilirsiniz 🙂

:: Facebook hesabınızı cep telefonunuzdan takip ediyor musunuz?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry için Facebook 1.5: Az Sonra ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "