Okunma

Blackberry İçin Yepyeni Bir Arayüz


20 Şubat 2010 Cumartesi 10:21
Blackberry İçin Yepyeni Bir Arayüz

Eğer Blackberry dünyasına pek de uzak olmayan bir kullanıcı iseniz Elecite ismini muhakkak ki duymuşsunuzdur. Blackberry OS için geliştirdiği temalar ile ün salan bir tasarımcı topluluğu olan Elecite, diğer mobil platformlara kıyasla oldukça yüksek bedeller belirlediği temaları, yoğun ilgi gören bir isim.

Trace adını verdikleri yeni bir tema ile kullanıcıların karşısına çıkan Elecite, özellikle Palm’ın WebOS’i ile oldukça benzer yapısı ile dikkat çekiyor. Blackberryler’i görsel anlamda çok daha şık ve göz alıcı bir yapıya kavuşturan yazılım, 5 farklı bekleme ekranını dilediğinizce düzenleyebilmenize olanak tanıyor. Ana ekranın altına istediğiniz yedi ya da on adet kısayolu atayabiliyorsunuz. Sık kullanılan tüm menü seçeneklerine yansıyan değişim, cihazınıza bambaşka bir hava katıyor. Yayınlanan resmi video da tema hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız sağlayacak. İşte o video:

#http://video.shiftdelete.net/y/7b07d33537666d919ac67cd782cd9c58.flv#

:: Blackberry üzerinden bu tür yazılımlar kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin: Elecite
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blackberry İçin Yepyeni Bir Arayüz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blackberry İçin Yepyeni Bir Arayüz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blackberry İçin Yepyeni Bir Arayüz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "