Okunma

BlackBerry Passport Tükendi!


04 Ekim 2014 Cumartesi 10:00
BlackBerry Passport Tükendi!

Kanadalı BlackBerry’nin makus talihini değiştirmek için adılan adımlardan biri olan BlackBerry Passport kısa süre önce satışa sunuldu. Daha önce burada da haberimizde belirttiğimiz gibi 200 bin adet satarak en hızlı satılan BlackBerry olmayı başaran Passport, tekrar stoklara girdi ve sonra yine tükendi.

Çıkar çıkmaz beklenenden de büyük bir ilgi ile karşılaşan BlackBerry Passport görünen o ki ilk parti stoklarını tüketiverdi. Yapılan açıklamaya göre iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın pazardaki krallığına rağmen Passport şimdiye kadar 200 bin adet sattı.

CEO John Chen ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada BlackBerry Passport’un aslında yeni nesil iPhone’lar ile rekabet amacı gütmediğini, zira yeni akıllı telefonlarının özellikle de iş dünyasını hedef aldığını söyledi. Geniş kare ekranı ve daha kolay kullanılabilir olan QWERTY klavyesi ile dikkat çeken cihaz, özellikle de BYOD (Bring Your Own Device) akımı için kusursuz bir çözüm olarak lanse edildi.

Geçtiğimiz Cuma günü BlackBerry yaptığı duyuru ile ShopBlackBerry.com’a yeni bir Passport stoğunun geldiğini açıkladı ancak 1 gün dahi tamamlanmadan yeni partideki tüm cihazlar tekrar tükendi. 3450 mAh’lik dev bataryası ile dikkat çeken BlackBerry Passport görünen o ki, şirketin gerçek kurtarıcısı haline gelebilir!

:: BlackBerry Passport gerçekten de amacına ulaşıyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 yorum - “BlackBerry Passport Tükendi!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  TR’ye gelse de alsak.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  TÜRKİYE’ye gelmiçekmiç cok üzüldüm aylardır almak istedigim tek cihaz.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  BlackBerry zaman öldüren değil, zaman kazandıran bir telefon tanıttı.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ilk akıllı telefonum bb storm 9500 di çok değişik ekran teklolojisi vardı ekran full dokunmadıkdi ama aslında duş gb içeri basardın. arkası tamamen metal kasa idi motorsikletten düşürdüm aldım yerden hiçbirşey olmamışdı böylede bi anı

 5. constantinerkan dedi ki:

  Bizim insanýmýz alýþmýþmillet ne kullanýrsa onu kullanmaya. Daha kullanmadan kötülüyorlar Blackberry’i Arkadaþýn birisi de çýkmýþ son çýrpýnýþlarý Blackberry’nin demiþ. Adamlar cayýr cayýr yeni modeller üretiyor ve iyi de satýþ yapmaya baþladýlar. Tabi Türkiyeye yeni modellerini getirmiyorlar sende batýyor ***** />

  Deðeri bilinmiyor Blackberry’nin ben olsam bir tane modelimi bile sokmam Türkiyeye, býrakýrým android denen saçma sistemi kullansýnlar.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bizim insanımız alışmışmillet ne kullanırsa onu kullanmaya. Daha kullanmadan kötülüyorlar Blackberry’i Arkadaşın birisi de çıkmış son çırpınışları Blackberry’nin demiş. Adamlar cayır cayır yeni modeller üretiyor ve iyi de satış yapmaya başladılar. Tabi Türkiyeye yeni modellerini getirmiyorlar sende batıyor zannediyorsun.

  Değeri bilinmiyor Blackberry’nin ben olsam bir tane modelimi bile sokmam Türkiyeye, bırakırım android denen saçma sistemi kullansınlar.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Oo Ceo da buradaymış.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  @Asteriks
  sen anlama zaten iGoose… sen Kurban Bayramýný atlatta…

 9. SDN Okuru dedi ki:

  sanırım telefonlardan bir bb kullanmadım. sürekli telefon değiştiriyorum hastalık bile olabilir. ios stabil uygulama çok android şişiyor uygulama çok windows stabil uygulama az deniliyor, doğrudur. teknolojiyi ne kadar takip etsemde şuan hani o azlığı sorun olan uygulamaların hiç birini kullanmıyorum. telefonumda ne bir oyun yüklü ne de bir şey 1-2 günlük hevesle indirdiğim uygulamaların çoğunu siliyorum. şuan istediğim tek şey telefonun tepkileri. hangi testte ne kadar aldığı değil. şuan kullandığım anlık internet haberler mail vs. elbette herkes benim gibi düşünmüyor biliyorum. kişisel fikirlerim bunlar.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Boş telefon 600 dolar etmez hayatta anca 100 dolar oda belki şu zamanda bb pişmanlıktır.son çırpınışları bb nin.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Birisi de vatan haini yazmış.Sanki blackberry yerli malı…

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Blackberry CEO su türkçe öğrenmiş üstelik burada yorum bile yazmış helal olsun

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Blackberry passaport Türkiye’ye gelse tadından yenmez valla

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Tek silahla savaş kazanamaz.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  TR’ye gelse de alsak dandroit işe yaramaz çöpleri alanlar yüzünden bb cihazları getirmiyor ülkemize :/

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Sonunda sirketteki o serefsizden kurtulduk satislar duzeldi. yillardir baltaliyormus bizi. vatan haini

" BlackBerry Passport Tükendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry Passport Tükendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry Passport Tükendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "