Okunma

BlackBerry Tablet Ne Zaman Çıkacak?


17 Aralık 2010 Cuma 09:00
BlackBerry Tablet Ne Zaman Çıkacak?

iPad‘in öncülüğünü yaptığı tablet pazarında, rekabeti kızıştıracak ürünler boy göstermeye devam ediyor.

Şimdiye kadar en büyük rekabeti Samsung Galaxy Tab‘den gören iPad, RIM’in BlackBerry PlayBook modeli ile de karşılaşacak. (Samsung Galaxy Tab İnceleme)

Şimdiye kadar çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmayan BlackBerry PlayBook‘un Mart ayında piyasaya sürülebileceği iddia edildi. (PlayBook, iPad’e Karşı)

PlayBook’un iş dünyasına yönelik bir tablet olacağı belirtiliyor

Tablet Rekabeti

RIM’in üçünü çeyrek gelirlerini değerlendirdiği bir toplantıda ortaya çıkan bilgi, firmanın 2011’in ilk çeyreğinde PlayBook‘tan gelir beklentisinden bahsediyor.

RIM’in mali yılının ilk çeyreği Mart ayında başladığı için PlayBook‘un da bu ay içerisinde piyasaya sürüleceği tahmini yapılıyor.

Aynı dönem içerisinde iPad’in yeni sürümünün de çıkacağı iddiaları var. Görülen o ki, 2011’in ilk ayları tablet piyasasında büyük bir rekabet yaşanacak.

:: BlackBerry PlayBook sizce başarılı olabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry Tablet Ne Zaman Çıkacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry Tablet Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry Tablet Ne Zaman Çıkacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "