Okunma

BlackBerry’lere Silverlight Geliyor


20 Ağustos 2009 Perşembe 08:28
BlackBerry’lere Silverlight Geliyor

Mobil cihazların pek azında Flash desteği bulunuyor ve hiçbiri Silverlight içerik ile çalışmıyor. Ancak bu durum birkaç yıl içinde değişecek ve bunun ilk adımları önümüzdeki yıl içinde atılmaya başlanacak. Adobe, Flash 10′u Windows Mobile, Symbian ve Palm webOS için hazırlarken, henüz Microsoft’tan Silverlight Mobile ile ilgili bir hareket gelmedi ama bu konuda dedikodular başladı bile.

Çıkan söylentilere göre önümüzdeki yıl içinde BlackBerry tarayıcıları hem Flash, hem de Silverlight desteğine sahip olacaklar. Önümüzdeki yaz aktif olması beklenen bu özelliğe RIM’in büyük önem verdiği belirtiliyor.

:: BlackBerry’lere Silverlight desteği bizlere ne gibi yenilikler getirebilir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry’lere Silverlight Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry’lere Silverlight Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry’lere Silverlight Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "