Blade Runner oyunu geri mi dönüyor?


13 Mart 2020 Cuma 14:30
Blade Runner oyunu geri mi dönüyor?

Blade Runner 1997 PC macera oyunu, yıllarca süren yasal ve teknik karmaşanın ardından; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için yeniden düzenlendi.  Nightdive stüdyolarından, System Shock ve Turok sürümlerinin ardındaki geliştirici, The Hollywood Reportar ile yaptığı röportajda, yeni tasarım Blade Runner Enhanced Edition‘u müjdeledi.

Blade Runner Oyunu

Blade Runner uzun zamandır piyasada yoktu

Westwood stüdyolarının kurucularından Louis Castle, stüdyonun Las Vegas’tan Los Angeles’a taşınması sırasında oyunun temel kodunun kaybolduğunu söylemişti. Ayrıca yeniden tasarlanmasının milyonlarca dolara mal olacağını belirtmişti.

Yasal sebeplerden dolayı oyunu yasal olarak satın alıp oynamak mümkün değildi. Özellikle modern PC donanımında çalıştırmak neredeyse imkansızdı. Ancak, GOG ve hayran kitlesinin 8 yıllık çabaları sonunda oyun yenilenerek piyasaya sürülecek.

Blade Runner Konsola Geri Dönüyor

Blade Runner Enhanced Edition

Stüdyo bu sürümden “Gösterişli ve ayrıcalıklı bir yenileme” olarak bahsetti. Geliştirilmiş modeller,animasyonlar ve kesilmiş sahneler de içereceğini söyledi. Ayrıca, geniş ekran çözünürlüğünü destekleyecek ve daha ince ayarlar yapabilmeye olanak sağlayacağını belirtti.

Blade Runner oyununun hikayesi 1982’deki Ridley Scott’un ünlü filmi Blade Runner kadar karışık ve ilgi çekici görünüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blade Runner oyunu geri mi dönüyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blade Runner oyunu geri mi dönüyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blade Runner oyunu geri mi dönüyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
  2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
  3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
  4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar