Okunma

Blizzard Bu Kez Elini Çabuk Tutacak


01 Haziran 2009 Pazartesi 13:29
Blizzard Bu Kez Elini Çabuk Tutacak

Dünyanın önde gelen oyun üreticilerinden Blizzard, StarCraft II için işi sıkı tutuyor. Ertelediği çıkış tarihileriyle ünlenen firma, popüler RTS’nin devamını 2009 sonunda tamamlamaya hazırlanıyor. İlkinde olduğu gibi Terran, Zerg ve Protoss ırkları üzerine kurulan bölümleri oynayacağımız yapımda, ana senaryoların yanında, mini görev uygulamaları da yer alacak.


İlki 1998’de yayınlanan StarCraft’ın devamı, 2009 içinde raflarda yer bulabilir.

İkinci oyunla beraber seri unvanı kazanacak olan StarCraft’ın, bu kez 3 farklı yapım olarak raflara dizilmesi planlanıyor. Her ırk için ayrı birer pakete sahip olacak yapımda, Zerg’ler için Heart of the Swarm, Protoss’lar için Legacy of the Void, Terran’lar için ise Wings of Liberty adlı oyunları satın almak gerekecek. Ancak bu demek değil ki, aldığınız bir paket sonucunda diğer ırkları kontrol edemeyeceksiniz. Hangi tarafa ait oyunu alırsanız, diğer ırklar için mini senaryo yapımın içeriğinde bulunacak.

:: Sizce StarCraft fenomeni, online arenaya taşınmalı mı?

Yazan: Aykut Göker
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard Bu Kez Elini Çabuk Tutacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard Bu Kez Elini Çabuk Tutacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard Bu Kez Elini Çabuk Tutacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "