Okunma

Blizzard’dan Bir İyi Bir Kötü Haber


24 Ağustos 2009 Pazartesi 08:23
Blizzard’dan Bir İyi Bir Kötü Haber

BlizzCon‘da her ne kadar Blizzard Entertainment‘ın elinden çıkan işler kutlansa da, firma tarafından yapılan bazı açıklamalar ne yazık ki oyun severleri biraz üzdü. Blizzard CEO’su Mike Morhaime‘ın BlizzCon Live sunucuları Geoff Keighley ve Kat Hunter ile yaptığı röportajda belirttiğine göre, Diablo 3‘ün gelecek yıl içinde beklenmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Çıkması merakla beklenen bir diğer oyun olan StarCraft 2‘nin ise 2010 yılı içinde sevenleri ile buluşması beklenirken, firmanın 2010’u vuracak bir diğer yapımının ise World of Warcraft: Cataclysm olacağı belirtildi.


Oyundaki beş sınıftan dördüncüsü The Monk

Blizzard tarafından Diablo 3 için yayınlanan son bilgi ise oyundaki beş oyuncu sınıfından dördüncüsünün “The Monk” olacağı oldu. Açıkçası bu kadar video ve bilgiye sahipken Diablo 3’ün bu kadar uzak olması oldukça şaşırtıcı geliyor.

:: En çok beklediğiniz Blizzard oyunu hangisi?

Yazan: Emre Gökberk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard’dan Bir İyi Bir Kötü Haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard’dan Bir İyi Bir Kötü Haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard’dan Bir İyi Bir Kötü Haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "