Okunma

Blizzard’dan Büyük Yenilik: Zergotchi


01 Nisan 2012 Pazar 10:00
Blizzard’dan Büyük Yenilik: Zergotchi

Blizzard‘dan büyük bir yenilik geliyor. Eğer Battle.Net üyesiyseniz ve uzun süredir kullandığınız “login” arayüzüne alıştıysanız, artık onu unutma vaktiniz geldi demektir.

Blizzard‘ın yeni Battle.Net‘e giriş sistemi artık Zergotchi adıyla anılıyor ve sanal bebek Tamagotchi gibi görünüyor. Tek farkı piksel piksel değil, gayet üç boyutlu bir hayvan besliyor olmanız.

Artık Battle.Net‘e girmek için hayvanınızı beslemeniz ve ona iyi bakmanız gerekecek. Sanal bebeğiniz öldüğünde ise Battle.Net hesabınız dondurulacak.

Oyunculara sorumluluk bilinci yüklemek isteyen Blizzard‘ın bu hamlesi nasıl tepkiler alacak bilmiyoruz ama hemen bu adrese giderek Zergotchi‘nizi satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Ama acele edip panik olmayın, çünkü bugün 1 Nisan ve Blizzard kendi internet sitesi üzerinden böyle bir 1 Nisan şakası yapmak istemiş. Yani kısacası Zergotchi gerçek değil.

Şaka gününüz kutlu olsun…

:: Blizzard’ın 1 Nisan şakasını beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard’dan Büyük Yenilik: Zergotchi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard’dan Büyük Yenilik: Zergotchi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard’dan Büyük Yenilik: Zergotchi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "