Okunma

Blizzard’dan Overwatch için ilginç itiraf!


11 Mart 2017 Cumartesi 20:00
Blizzard’dan Overwatch için ilginç itiraf!

Symmetra karakteri hakkında uzun süredir Overwatch hayranı oyuncular arasında tartışmalar yaşanıyordu. Karakterin profilinde yer alan sözler karakterin farklı bir durumda olduğuna işaret etse de, Jeff Kaplan’ın açıklamaları tartışmaları sona erdirdi.

Symmetra otistik mi?

Symmetra adlı karakterin ekip tarafından en çok sevilen karakterlerden biri olduğunu ve Otizm hastalığına sahip olduğunu söyleyen Kaplan, bu cevabıyla birlikte karakter için uzun süredir merak edilen bir gizemi de aydınlatmış oldu denebilir.

17-03/11/overwatch-autism-560x733.jpg

 

“Spektrumun neresinde yer aldığımı düşünmek beni rahatsız ediyordu. Çünkü bunun doğru olduğunu biliyordum. Artık beni rahatsız etmiyor. Çünkü kimsenin yapamadığı şeyleri yapabiliyorum.”

Yukarıdaki sözler nedeniyle karakterin kendini sorguladığı ortadaydı ama sebebini öğrenmek akıllardaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmış oldu.

:: Symmetra karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard’dan Overwatch için ilginç itiraf! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard’dan Overwatch için ilginç itiraf! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard’dan Overwatch için ilginç itiraf! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "