Okunma

Blizzard’ın 5 Yıllık Planı Ortaya Çıktı!


09 Aralık 2010 Perşembe 17:30
Blizzard’ın 5 Yıllık Planı Ortaya Çıktı!

Dünyanın en büyük oyun geliştiricileri arasında yer alan, StarCraft, Warcraft ve Diablo (Diablo 3’de Yeni Karakter Heyecanı) serileri ile gönlümüzde taht kuran Blizzard’ın, maalesef fazlasıyla sinir bozucu bir alışkanlığı var: Yapımlarının satışa sunulacağı tarihleri, devletlerin gizli belgeleri gibi saklamak. Neyseki, güvenlik önlemleri düşündüğümüz kadar sıkı değilmiş ve sızıntılar gerçekleşebiliyormuş.

 

 

Perdeler Aralanıyor

Blizzard’a çok yakın bir kaynağın sızdırdığına göre, gizemli geliştiricinin önümüzdeki 5 yıla ait planları bir bir ortaya döküldü. Diablo 3, StarCraft 2 genişleme paketleri ve World of Warcraft’ın tüm sırları açığa çıktı.

Hangi Oyun, Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

Planlarda sürpriz değişimler gerçekleşmezse, Diablo 3 ve StarCraft 2’ye ait genişleme paketi 2011, World of Warcraft genişleme paketi ve World Of Warcraft’ın sinema filmi 2012,  Diablo 3’ün ilk genişleme ve Starcraft 2’nin ikinci genişleme paketi 2013, beşinci WoW genişleme paketi ise 2014 yılında piyasaya sürülecek.Bunların haricinde Blizzard, yepyeni bir oyun üstünde de çalışıyor: Titan. Titan hakkındaki dedikodular, yapımın aksiyon türünde olacağını işaret ediyor. Diablo 3’ün ikinci genişleme paketi ise, 2014 sonu veya 2015 yılının ilk aylarında sahne alıyor.

:: Blizzard’ın takvimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard’ın 5 Yıllık Planı Ortaya Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard’ın 5 Yıllık Planı Ortaya Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard’ın 5 Yıllık Planı Ortaya Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "