BlizzCon 2021’de ‘sanal’ bir etkinlik olacak


05 Ağustos 2020 Çarşamba 23:30
BlizzCon 2021’de ‘sanal’ bir etkinlik olacak

Bu yıl mayıs ayında yapılması planlanan BlizzCon etkinliği Koronavirüs salgınının yarattığı durum nedeniyle iptal edilmişti. Blizzard konuyla ilgili bir açıklama yaparak etkinliğin gelecek senenin başında sanal olarak düzenlenmesinin planlandığını ve BlizzCon’da nasıl bir faaliyet planı yürütüleceğiyle  ilgili beyin fırtınası içinde olduklarını belitti.

BlizzCon etkinliği gelecek yıl online gerçekleştirilecek

Koronavirüs salgını tüm dünyada pek çok etkinliği ertelerken, sağlık tedbirlerinin de artırılmasına neden olmuştu. Bu ertelemelerden nasibini alan bir etkinlik de hiç kuşkusuz BlizzCon’du. Gelecek sene gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belli olmayan etkinlik için Blizzard’ın başkanı J.Allen Brack, umut verici açıklamalarda bulundu. Activision’un ikinci çeyrek kar hedeflerini tanıttığı toplantıda söz alan Brack, BlizzCon’un 2021 yılının başlarında sanal bir şekilde gerçekleştirilmesinin hedeflendiğini söyledi. Hayranların etkinliğe olan ilgisini de öven Brack, “Oluşturduğumuz şeyi gerçekten dört gözle bekleyen tutkulu ve ilgili bir topluluğa sahip olduğumuz için şanslıyız. Üzerinde çalıştığımız bu etkinliğin detaylarını ilerleyen tarihte paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sanal BlizzCon etkinliği 2021’in başlarında yapılacak

2012 yılından beri her sene kasım ayında düzenlenen BlizzCon etkinliğinde, Warcraft, Overwatch, Diablo, Starcraft gibi Blizzard oyunlarında gördüğümüz karakterlerin cosplay gösterilerinin yanında, yarışmalar ve birçok keyifli etkinlik hayranlarla buluşuyordu. Gelecek sene düzenlenecek etkinliğe online erişimin sağlanması adına Blizzard sanal biletler satmayı planlarken, açılış törenini ücretsiz olarak yayınlayacak. Firma mayıs ayında yaptığı açıklamada gelecek seneki etkinlikle ilgili planlarını paylaşmıştı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlizzCon 2021’de ‘sanal’ bir etkinlik olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlizzCon 2021’de ‘sanal’ bir etkinlik olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlizzCon 2021’de ‘sanal’ bir etkinlik olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En iyi Chrome eklentilerini sıraladık! En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!
  2. 2 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  3. 3 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  4. 4 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  5. 5 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  6. 6 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  7. 7 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  8. 8 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  10. 10 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!