Blizzcon Online 2021’de herkese ücretsiz


04 Kasım 2020 Çarşamba 15:30
Blizzcon Online 2021’de herkese ücretsiz

Her sene Blizzard tarafından düzenlenen Blizzcon, bu sene pandemiden dolayı üzücü bir şekilde iptal edilmişti. Eylül ayında 2021 yılı için Blizzcon Online adıyla Şubat ayında düzenlenecek etkinlikle ilgili yeni bir bilgi geldi. Şirketin başkanı J. Allen Brack, YouTube üzerinden yayınladığı bir videoda çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek etkinliğin tamamen ücretsiz olacağını açıkladı.

Blizzcon Online herkes için ücretsiz olacak

19-20 Şubat 2021 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan etkinlik için önceki yıllarda kullanılan sanal bilet sistemi olmayacak. Bunun yerine etkinliğe erişmek isteyen herkes bunu evlerinden hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde yapacak. Bu hiç kuşkusuz ödenen biletlerle yapılan bazı ödül dağıtımlarını da negatif olarak etkileyebilir. Bu pürüzün nasıl çözüleceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Blizzcon Online

Brack ayrıca yayınladığı videoda Blizzard çalışanlarının %95’inin şu anda evden çalıştığını ortaya koydu. Ve gelecek sene düzenlenecek etkinliğin bu sebepten önceki yıllara kıyasla oldukça farklı olacağını ifade etti.

Blizzcon Online etkinliğinde Blizzard’ın duyurduğu birçok yeni oyunu ile ilgili bilgiler vermesi bekleniyor. Bunların arasında Diablo IV, Diablo serisinin mobil oyunu Diablo Immortal ve Overwatch 2 ile ilgili daha fazla bilginin etkinlik sırasında verilmesi bekleniyor. Öte yandan World of Warcraft’a gelecek olan Shadowlands güncellemesinin de 2020 yılının sonuna yetişeceğini belirtelim.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzcon Online 2021’de herkese ücretsiz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzcon Online 2021’de herkese ücretsiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzcon Online 2021’de herkese ücretsiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  2. 2 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  3. 3 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  4. 4 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  5. 5 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  6. 6 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  8. 8 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  9. 9 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  10. 10 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!