Okunma

Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek


06 Temmuz 2011 Çarşamba 07:35
Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek

Google, bünyesinde bulunan farklı hizmetleri kendi adının altında toplamak için düğmeye bastı. Mashable’ın iddiasına göre ilk adımlar Picasa ve Blogger ile atılacak.

Google’ın sahibi olduğu en popüler servislerden olan Picasa ve Blogger‘ın adlarının değiştirileceği belirtiliyor.

Picasa’nın adı Google Photos olarak değiştirilebilir

Photos ve Blogs

Fotoğraf paylaşım servisi Picasa’nın Google Photos, Blogger’ın adının ise Google Blogs olacağı iddia ediliyor. Google’ın bir diğer popüler servisi olan YouTube‘da ise bir isim değişikliğine gidilmeyeceği söyleniyor.

Bu değişikliklerin önümüzdeki altı ay içinde olması bekleniyor. Yapılan bu hamlelerin, tüm bu hizmetleri Google + altında bir araya getirmek için olduğu da yapılan yorumlar arasında.

:: İsim değişikliği hamlesi sizce Google + için faydalı olur mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek”

  1. scientist dedi ki:

    Picasa cok hos bir isim bence

  2. keyloger dedi ki:

    Olma mı? Olur tabi, tutturdu gidiyor zaten…

" Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blogger ve Picasa’nın Adları Değişecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "