Okunma

Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor


09 Mayıs 2009 Cumartesi 05:20
Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor

Blu-Ray oynatıcıların en büyük dezavantajı yüksek fiyatı. Üreticileri bu dezavantajı en aza indirmeye çalışsa da fiyatlar hala yüksek kalıyor. Ama satışlara baktığımızda Blu-Ray oynatıcıların popülaritesinin arttığını görüyoruz. Amerika da 2009 yılının ilk üç ayında 400.000 adet Blu-Ray oynatıcı satılmış.

Bu geçen yıl baz alındığında yüzde 72’lik bir büyümeye karşılık geliyor. Bu durum film üreticilerini de harekete geçirmiş durumda. Şu anda sinemalara çıkan hemen hemen tüm filmlerin Blu- Ray medya kopyaları yayınlanıyor. Bu gelişme 2010 yılı için iç açıcı. Belki bakarsınız fiyatlar oldukça makul seviyelere inebilir.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.   
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ps3 olmasaydı blu-ray den kimsenin haberi olmuycaktı 🙂

" Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blu-Ray Oynatıcı Satışları Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "