Okunma

Evde Sinema Keyfi Ucuzluyor!


08 Ocak 2009 Perşembe 09:00
Evde Sinema Keyfi Ucuzluyor!

Vizio adlı üretici Blu-ray oynatıcıların fiyatlarını indirmek konusunda önemli bir adım attı. Genellikle ev sineması için Blu-ray‘e geçmek isteyenler, projeksiyon veya televizyon masrafından daha çok oynatıcıların masrafına kafa takıyorlardı. Çünkü orta halli bir ses sistemi kadar Blu-ray oynatıcıya para vermek kullanıcılara ağır gelen bir durumdu. Neyse ki, her gelişen teknoloji gibi bu teknoloji de ucuzlamaya başladı. Şu an için ev sinemanız için alacağınız bazı ürünler 200 dolar seviyesinin altına, bir sent farkla da olsa, düşmüş durumda.

ABD’de 199 dolardan satışa çıkan Vizio VBR100 Blu-ray oynatıcı, aynı zamanda 480p görüntüleri de uygun bir biçimde Full HD ekranda seyredilebilecek hale getiriyor. Ama siz yine de bu moddayken, ekrana biraz uzaktan bakın diyoruz. Ayrıca bu üründe BD Live özelliği de mevcut. Vizio’nun bu Blu-ray oynatıcısı nisan ayında kullanıcılarla buluşacak.

:: Ev sinemanız ne zaman Blu-ray’e terfi edecek?

Bilgi için: Vizio
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Evde Sinema Keyfi Ucuzluyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Evde Sinema Keyfi Ucuzluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Evde Sinema Keyfi Ucuzluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "