Okunma

Blu-ray Oynatıcıların Fiyatları Düşüyor


19 Nisan 2009 Pazar 10:51
Blu-ray Oynatıcıların Fiyatları Düşüyor

Blu-ray, geçerli teknolojiler arasında ortalama müşteri profiline kadar inmiş en yoğun optik depolama çözümü durumunda. Tabii yazıcıların fiyatı hala bir DVD yazıcı seviyesinde olmasa da, artık tüm filmler, DVD’den  Blu-ray‘e geçiş aşamasında makul fiyatla kullanıcılara sunuluyor. Siz yazmasanız da yazılmış olanlar arasında ciddi bir pazar var. Şu sıralarda Amerika pazarında 200 dolar civarına satılan Blu-ray oynatıcılar, şu sıralarda 100 dolar sınırına doğru alçalmaya başladı.


Magnavox tarafından sunulan Blu-ray oynatıcı: NB500MG9

Hemen, Şimdi mi?

Elbette ancak önümüzdeki yılbaşı gibi 99 dolar gibi fiyatların görülebileceğini söyleyen uzmanlar, bu mertebede LG, Sony ve Panasonic büyük markaların değil, Çin merkezli markaların ürünlerini görebileceğimizi belirtiyorlar. Elbette bu akımın Türkiye’de gözlemlenmesi, bir ithalatçı Çinli bir üreticiyle bir milyon tanelik anlaşma yapmazsa, henüz uzak bir hedef.

:: Blu-ray koleksiyonu yapmaya başladınız mı?

Bilgi için: Blu-ray
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blu-ray Oynatıcıların Fiyatları Düşüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blu-ray Oynatıcıların Fiyatları Düşüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blu-ray Oynatıcıların Fiyatları Düşüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "