Okunma

Bluetooth Smart ve iBeacon Meraklıları Buluşuyor


03 Şubat 2015 Salı 14:00
Bluetooth Smart ve iBeacon Meraklıları Buluşuyor

Her hafta bilişim teknolojileri alanında farklı bir konuyu ele alarak sektör çalışanlarıyla karşılıklı sohbet formatında tartışan IstanbulCoders (istanbulcoders.org) grubu sektörde çokça ismini duymaya başladığımız Bluetooth Low Energy, Bluetooth 4.0, iBeacon, Smart Home, Internet of Things kavramlarını gündeme taşıyor.

Bluetooth tabanlı teknolojilerin yazılım ve donanım yönüyle ele alınacağı Bluetooth Smart ve iBeacon Meetup toplantısı Valensas sponsorluğunda 5 Şubat’ta İTÜ ARI 3 Teknokent’te gerçekleştiriliyor. Bu teknolojilerden herhangi birine ilgi duyan herkes etkinliğe ücretsiz katılabiliyor.

Valensas Teknoloji kurucularından Akın İdil, sunumunda Bluetooth teknolojisinin mobil ve masaüstü uygulama alanlarını anlatacak. Buluşmada ayrıca bu alanda yakın dönemde gerçekleştirilen proje örnekleri de paylaşılacak.

Yer: İTÜ Ayazağa Yerleşkesi ARI3 Teknokent Binası Salon 4
Tarih: 5 Şubat Perşembe
Saat: 19:00-21:00

Program

19:00 Networking
Sektör çalışanları ile tanışma ve sohbet

19:30 Sunum
BLE ve iBeacon Teknolojisi
Akın İdil, Kurucu Ortak
Veacon Platform

BLE Proje Örnekleri
Can Yaman, Senior Developer
Valensas Teknoloji

20:30 Soru ve Cevap

Kayıt için tıklayın
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bluetooth Smart ve iBeacon Meraklıları Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bluetooth Smart ve iBeacon Meraklıları Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bluetooth Smart ve iBeacon Meraklıları Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "