Okunma

BMD Üyeleri İftarda Buluştu


14 Ağustos 2012 Salı 15:31
BMD Üyeleri İftarda Buluştu

Bilişim ve teknoloji alanında içerik üreten basın mensuplarını bir çatı altında bir araya getiren Bilişim Muhabirleri Derneği (kısa adıyla BMD) üyeleri iftarda bir araya geldi. 40’a yakın üyenin katılımıyla yapılan iftarda bulunan Avea CEO‘su da çeşitli açıklamalar yaptı.

ShiftDelete.Net kameralarına etkinlikle ilgili açıklamalar yapan Avea CEO‘su Erkan Akdemir ve BMD Başkanı Fatih Sarı şunları söyledi:

iftar sonrasında kısa bir açıklama yapan BMD Başkanı Fatih Sarı, 2012 yılı çalışmalarının devam edeceğinin altını çizdi. 2013 yılında 15 yaşına basacağını belirterek önümüzdeki yıl faaliyetlerini daha da artıracaklarını belirtti.  

 

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BMD Üyeleri İftarda Buluştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BMD Üyeleri İftarda Buluştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BMD Üyeleri İftarda Buluştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "