Okunma

BÖ!’de Halk Oylaması Sonuçları Açıklandı


13 Aralık 2011 Salı 04:00
BÖ!’de Halk Oylaması Sonuçları Açıklandı

2008 yılından bu yana her yıl düzenlenen Blog Ödülleri‘nin (BÖ!) Turkcell ana sponsorluğundaki halk oylaması sonuçları açıklandı.

 

2011 Turkcell Blog Ödülleri’nde halk oylaması sonucu her kategoride finale kalan ilk 10 blog belirlendi. Bütün kategorilerde finale kalan 10 siteden en iyileri juri belirleyecek. Juri üyeleri, sitelere 1 ila 10 arasında puan vererek 2011 Turkcell Blog Ödülleri‘nin kazananlarını belirleyecekler.

Aile, Gezi, Haber Gündem, Hobi, İş Dünyası, Kadın, Kişisel, Kültür Sanat, Moda, Otomobil, Oyun ve Eğlence, Reklam Pazarlama, Spor, Teknoloji, Yemek blogları olmak üzere 15 farklı kategoride 10’ar finalistin belirlendiği yarışmada birinciler jüri tarafından seçilecek. 

Kazananlar 5 Ocak 2012 Perşembe günü İstanbul’da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak. Finale kalan siteleri ve etkinlik hakkında merak ettiğiniz diğer bilgilere blogodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

:: Bloğunuz var mı?

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BÖ!’de Halk Oylaması Sonuçları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BÖ!’de Halk Oylaması Sonuçları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BÖ!’de Halk Oylaması Sonuçları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "