Okunma

Boba Fett filmi için üzücü haber!


27 Ekim 2018 Cumartesi 20:00
Boba Fett filmi için üzücü haber!

Star Wars hayranları serinin haklarının Disney‘e geçmesinden sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Boba Fett filmi hakkında ortaya çıkan yeni gelişmeler ise bu hayal kırıklığının dozunu daha da arttıracak gibi.

Disney, Han Solo filminin gişede başarısız olması sonrası Star Wars planlarını değiştirecek gibi görünüyor.

Bunun ilk sinyalleri de Boba Fett filmi hakkında ortaya çıkan resmi açıklamada verildi. Uzun bir süredir kelle avcısı Boba Fett’in hayatını ele alan bir film dedikodusu dönüyordu. Son olarak da Mayıs ayında filmin geleceğine dair haberler ortaya çıkmıştı.

Disney Boba Fett filmi için nasıl bir karar aldı?

Disney ise şimdiye kadar ortaya çıkan haberler hakkında bir yorumda bulunmamıştı. Ancak Lucas Film Şefi Kathleen Kennedy böyle bir film için çalışma yapmadıklarını açıkladı.

Kennedy, Disney‘in şu anda yeni içerik servisinde yayınlacağı Star Wars dizisi The Mandalorian‘a odaklandığını belirtti.

Kulislerde Disney‘in ara hikaye filmlerine Solo sonrası son vereceği konuşuluyor. Boba Fett filmi şimdiye kadar Disney tarafından doğrulanmamış olsa da, 2016 yılından beri bu konuda bir çalışma yapıldığı biliniyor.

Bu da Solo‘da beklenen gişe gelirinin elde edilememesi sonrası Boba Fett projesinin rafa kalkmış olabileceği. Yine The Mandalorian projesini içerik servisine yetiştirmek isteyen şirketin, Star Wars filmleri ile ilgili farklı bir takvim planlaması da olası.

boba fett, star wars filmleri

Bu arada The Mandalorian dizisi, Boba Fett‘in başını çektiği kelle avcılarını ele alıyor. Yani aslında Disney, karakterin merkezinde ilerleyen bir dizi hazırlığında.

Star Wars evreninin en gizemli karakterlerinden olan Boba, serinin ikinci ve beşinci filminde karşımıza çıkıyor. Beşinci filmde yetişkin halde Darth Vader için çalışan kelle avcısı, ikinci filmde ise babası Jango Fett ile birlikte Obi Van Kenobi ile savaşıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Disney, Star Wars filmleri için doğru kararları alıyor mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Boba Fett filmi için üzücü haber!”

  1. Yiğit Ç. dedi ki:

    Boba Fett olmasın o ?

" Boba Fett filmi için üzücü haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Boba Fett filmi için üzücü haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Boba Fett filmi için üzücü haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "