Okunma

Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu


24 Ekim 2016 Pazartesi 15:15
Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci Kolu tarafından geçtiğimiz senelerde “Enerji Günleri” ismiyle gerçekleştirilen organizasyon geçtiğimiz yıl ile birlikte yenilenmiş ve “Boğaziçi Enerji Zirvesi”adı altında yürütülmeye başlanmıştı.

Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih 5 Kasım

Zirvede, sanayileşmenin en temel unsuru olan ve günlük hayatın vazgeçilmez bir parçalarından birini oluşturan enerji ve enerjinin önemi üzerinde durulacak. Bu alanındaki en yenilikçi çalışmalar ve projeler tanıtılacak, kendilerine destek arayacaklar. Bununla birlikte enerji kullanımının dünyadaki durumu ve farklı enerji politikaları değerlendirilecek.

16-10/24/unnamed-1477321779.png

Dünyada ve Türkiye’de enerji alanında çalışan ve öncü diyebileceğimiz firmalar, Türkiye’nin enerji politikalarına yön veren isimler, ülkemizin en iyi üniversitelerinden gelen akademisyen ve öğrencilerden oluşan 450 kişilik katılımcı kitlesi bu zirvede bir araya gelecek.

Yenilenebilir Enerji, Fosil Yakıtlar, Nükleer Enerji, Elektrikli Araçlar, Akıllı Kentler, Geleceğin Enerji Projeleri, Sürdürülebilir Yeşil Binalar, Enerji Verimliliği gibi pek çok konunun masaya yatırılacağı zirvede, enerji tüm boyutlarıyla ve objektif bir bakış açısıyla ele alınacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    5s de 9.3.5 hatasız değil ! Mesela kilit ekranda bildirim geldiğinde teli parmak izi ile açarmsn 🙂 saat geç geliyor ama sadece saat 🙂 bunu düzeltmeden ios 10 a geçtiler 🙂 teli resetle ve msjlar kısmını ve ekler kısmını tıkla da takılmayı gör 🙂 arklar hiçmi iphone kullanmadınızda hatasız dionuz yaw 🙂 suan bnce ios 9 final olarak puanlamak gerekirse 9.8 kücük hatalar var bi düzeltilseydi :/

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Guzel

" Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Boğaziçi Enerji Zirvesi için tarih belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "