Okunma

Borderlands 2 ile PhysX İşbirliği


27 Ağustos 2012 Pazartesi 13:00
Borderlands 2 ile PhysX İşbirliği

‘PC oyunculuğu ölüyor mu?’ İşte bu soru son dönemlerin belki de en çok kafa karıştıran sorusu. Aslında asla ölmeyecek bir oyunculuk platformundan bahsediyoruz ama yine de geldiği durum ‘oldschool’ oyunseverleri ister istemez rahatsız ediyor.

Fakat Nvidia bu konuda taşın altına elini sokacak gibi görünüyor. Bir süredir kullanılabilir durumda olan PhysX sistemi sayesinde PC’de oyunları konsola göre çok daha etkileyici grafiklerle oynayabiliyoruz.

Eğer aradaki fark size ufak geliyorsa, Borderlands 2 için yayımlanan bu videoya göz attıktan sonra muhtemelen fikriniz değişecektir.

Bu yüzden sözü hiç uzatmayalım ve sizleri Borderlands 2’nin PhysX ile işbirliği videosu ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

:: Borderlands 2 sizce PhysX ile nasıl görünüyor?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Borderlands 2 ile PhysX İşbirliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Borderlands 2 ile PhysX İşbirliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Borderlands 2 ile PhysX İşbirliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "