Bose’tan yeni kulaklıklar ve müzik dinletebilen gözlük


11 Eylül 2020 Cuma 17:00
Bose’tan yeni kulaklıklar ve müzik dinletebilen gözlük

Kablosuz kulaklıkları takip edenlerin tanıdığı markalardan birisi olan Bose, yeni cihazlarını piyasaya sürdü. QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds olarak adlandırılan yeni kulaklık modellerinin yanında bir de müzik dinlenebilen güneş gözlüğü tanıtıldı. Ürün gamını çeşitlendirmeye devam eden Bose’un bu yeni cihazlarına yakından bakalım:

Bose imzalı QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds 

Müzik dinlenebilen güneş gözlüğü olarak konumlandırılabilecek ikinci nesil güneş gözlükleri tanıtıldı. Soprano, Tenor ve Tempo olmak üzere üç versiyona sahip olan bu gözlükler, dışarıdan bakıldığında kalın saplı bir güneş gözlüğü gibi duruyor.

Bünyesinde yer alan hoparlör sistemi ile karşımıza çıkan bu yeni gözlükler, 249 dolarlık bir fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Akıllı asistanlar ile entegre çalışabilen cihaz, ses kalitesinde de başarılı bir deneyim sunduğu aktarılıyor. Müzikseverlere 8 saat kullanım sunuyor. Müzik dinleyebilmenin yanında bir de telefon görüşmeleri de bu giyilebilir cihaz aracılığıyla yapılabiliyor.

QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds-muzik dinlenebilen gunes gozlugu-00

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan QuietComfort Earbuds aktif gürültü engelleme özelliğiyle bu noktada tercih edilecek gibi duruyor. Kulak içi formda tasarlanan bu kulaklık üst seviyede gürültüyü engelleyebilme kapasitesine sahip.

QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds-muzik dinlenebilen gunes gozlugu-00

280 dolar bandından bir fiyat etiketine sahip olan kulaklık modeli, bünyesine eklenen fazla sayıda mikrofon ve 11 farklı ANC (aktif gürültü engelleme) seviyesiyle bu noktada gerçekten de birkaç adım öne çıkıyor. Kablosuz kulaklığın aktif kullanımda 6 saat gibi bir kullanım ömrü sunduğu aktarılıyor. Bunun yanında saklama kutusu ile birlikte toplamda 18 saat kadar şarj edilmeden kullanılabiliyor.

QuietComfort Earbuds ve Sport Earbuds-muzik dinlenebilen gunes gozlugu-00

Sport Earbuds modeli ise adından da anlaşılacağı üzere spor yapan kişilere odaklanıyor. Diğer tanıtılan modele göre daha uygun fiyatlı olan kulaklık 180 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu kulaklık elbette diğer modele göre bazı özelliklerden de mahrum.

Örneğin aktif gürültü engelleme özelliği bu kulaklıkta yer almıyor. Kulaklık spor yaparken kulağa daha rahat oturur formda tasarlanmasıyla öne çıkıyor. Kulaklık tek şarj ile 5 saat kullanım sunuyorken, saklama kutusu ile birlikte kullanım ömrü 15 saate kadar yükseliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Siparisimi verdim bile 5 ekimde elimde olacak 249.95 pound yani £250 iste.

" Bose’tan yeni kulaklıklar ve müzik dinletebilen gözlük konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bose’tan yeni kulaklıklar ve müzik dinletebilen gözlük ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bose’tan yeni kulaklıklar ve müzik dinletebilen gözlük ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!