Okunma

Telefonunuzu Düşünerek Yönetin


27 Aralık 2010 Pazartesi 12:30
Telefonunuzu Düşünerek Yönetin

Bilim kurgu filmlerinde örneğini gördüğümüz bir teknoloji daha gerçeğe dönüştü. Fantastik kurgularda izleyiciler cihazlarını sadece düşünceyle kullanabilen karakterleri görmeye alışmıştı. Artık bu görüntüleri, günlük hayatta da görmek mümkün olacak.

İlk başta,bilgisayar oyunlarını düşünerek kontrol etmek için tasarlanan XWave adlı ürün özel bir uygulamayla birlikte cep telefonlarına da uygun hale getirildi.

Hayaller Gerçek mi  Oluyor?

 

 

XWave‘in Appstore‘da satılmaya başlanan uygulaması şimdilik sadece iPhone marka telefonlar için geçerli. Beyin dalgalarını ölçen özel bir cihaz sayesinde aklınızdaki düşünceye göre telefonunuzu yönlendirmeniz mümkün.

Düşünerek telefon kullanmanın toplam bedeli ise yurtdışındaki tüketiciler için 100 dolar olacak. Uygulamaya bu adresten göz atabilirsiniz.

XWave Görünüm

 

 

XWave Görünüm 2

 

Uygulama

 

XWave Çalışma Sistemi

:: Bu cihazla telefonunuzu kullanmak ister miydiniz?http://www.youtube.com/watch?v=OfwQKapDMws&feature=relatedYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Telefonunuzu Düşünerek Yönetin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hayır kullanmak istemeyiz çünkü abddeki 400 dolarlık tel burda 1600 dolar yani 4 kat fazla artı orayla buranın parası ikiye katlanırsa demekki 8 kat daha pahalı.

" Telefonunuzu Düşünerek Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telefonunuzu Düşünerek Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telefonunuzu Düşünerek Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "