Babylon’un vizyon tarihi netlik kazandı


08 Ocak 2021 Cuma 11:02
Babylon’un vizyon tarihi netlik kazandı

Son olarak Quentin Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood‘da izlediğimiz Brad Pitt ve Margot Robbie‘yi yeniden bir araya getirecek olan Babylon filminin vizyon tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğunda Damien Chazelle’nin oturduğu yapım, 25 Aralık 2022 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Damien Chazelle imzalı Babylon, 25 Aralık 2022’de vizyona giriyor

2015 yılında En İyi Ses Miksajı Oscarı’nı kazanan ilk uzun metrajlı filmi Whiplash’in ardından ikinci filmi La La Land ile En İyi Yönetmen Oscarı’nı kucaklayan Damien Chazelle, ses getirecek bir yapımla daha sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre Paramount Pictures, Babylon isimli filmin ABD’de sınırlı sayıda salonda 25 Aralık 2022’de, tüm salonlarda ise 6 Ocak 2023’te vizyona gireceğini duyurdu. Bizleri 1920’lerin Hollywood’una götürecek olan filmin başrollerini Brad Pitt ve Margot Robbie paylaşacak.

 brad pitt margot robbie

Öte yandan projenin başlarında Pitt’in partneri için Emma Stone düşünülüyordu, ancak ünlü oyuncunun geçtiğimiz ay beklenmedik bir şekilde projeden ayrıldığını ortaya çıkmıştı. Bu gelişme üzerine Robbie’ye yönelen stüdyo, yıldız isimle anlaşmak için gün sayıyor.

Haberin girişinde de vurguladığımız gibi, geçtiğimiz yıl Quentin Tarantino imzalı Once Upon a Time in Hollywood filminde bir araya gelen Pitt ve Robbie, herhangi bir pürüz çıkmadığı takdirde bir kez daha odak noktası Hollywood olan bir yapımda aynı seti paylaşacaklar.

Babylon, 1920’lerin Hollywood’unda geçecek

babylon filmi

Hollywood’da sessiz filmlerden sesli filmlere geçiş yapıldığı döneme ışık tutacak olan Babylon, gerçek karakterlerle kurgusal karakterlerin bir arada olduğu bir evrende geçecek. Ek olarak, filmde Pitt ve Robbie’nin yanı sıra Fox dizisi The Exorcist’te Rose Cooper ve Netflix dizisi Wu Assassins’de Jenny Wah rolüyle tanınan Amerikalı aktris Li Jun Li’yi izleyeceğimiz de söylemiş olalım.

Oscarlı yönetmen Damien Chazelle’nin yeni dönem filmi Babylon, 25 Aralık 2022 tarihinde gösterime girecek.
yazarBerk Baylançiçek

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği iki yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi SDN'de yoluna devam ediyor...
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Babylon’un vizyon tarihi netlik kazandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Babylon’un vizyon tarihi netlik kazandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Babylon’un vizyon tarihi netlik kazandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  2. 2 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  3. 3 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  4. 4 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  5. 5 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  6. 6 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  7. 7 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  8. 8 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  9. 9 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  10. 10 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda