Okunma

Brainly.com Yatırımları Geliyor


12 Eylül 2012 Çarşamba 12:38
Brainly.com Yatırımları Geliyor

Brainly.com‘a ait sosyal öğrenme servisleri, öğrencilerin birbirilerine ödev yapma konusunda yardım ettikleri bir girişim. Son zamanlarda internette oldukça popüler olan e-öğrenme’nin güçlü örneklerindne Brainly.com, Türkiye’de de Eodev.com olarak hizmet veriyor.

Brainly.comVC Point Nine Capital fonlarından ve özel yatırımcılardan 500,000$ elde etmiş. Duyumlara göre bu yatırım uluslararası diğer versiyonları geliştirmek, yeni pazarlara girmek ayrıca mobil uygulama tarafında da ürünleri piyasaya çıkartmak için harcayacağını belirtmiş.

Brainly.com’un Türkiye pazarı hikayesi

Brainly.com, Türkiye pazarına Haziran 2012’de Eodev.com sitesi ile giriş yapmış ve öğrenciler arasında popülerlik kazanması çok zaman almamıştı. Şimdi alınan yeni yatırımlarla birlikte Eodev.com’un da çehresinin değişeceğini ve hatta Türkçe mobil uygulamaların da gelmesi söz konusu olabilir yakın gelecekte.

Brainly.com‘un kurucu yöneticilerinden Michał Borkowski de yeni yatırımla birlikte giriş yaptıkları pazarlarda ve yeni girecekleri pazarlarda sosyal öğrenme araçları arasında lider konumda olmak istediklerini açıkladı. Alınan bu yarım milyon dolarlık yatırımın Türkiye’de sosyal öğrenme ekosistemine de katkısı olacağı kesin.

:: Brainly.com Yatırımları Geliyor
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brainly.com Yatırımları Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brainly.com Yatırımları Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brainly.com Yatırımları Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "