Okunma

Brand Week Istanbul için geri sayım başladı


02 Kasım 2016 Çarşamba 11:00
Brand Week Istanbul için geri sayım başladı

Pazarlama ve iletişim endüstrisindeki dünyanın en yaratıcı isimlerini, fikirlerini ve işlerini buluşturmayı hedefleyen, Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama buluşması olan ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan BrandWeek İstanbul, bakalım bizlere neler sunacak?

BrandWeek İstanbul’da birbirinden ilham verici konferansların yanı sıra sergiler, yarışmalar, gösterimler, workshop’lar ve eğlenceli birçok faaliyet yer alacak.

BrandWeek İstanbul’un en yoğun ilgi gören bölümlerinden biri olan ve Marka Okulu işbirliği ile düzenlenen Brand Academy, bu yıl sertifika programına dönüştüğü içeriğiyle BrandWeek’in yıldızlarından biri olmaya hazırlanıyor. Brand Academy Sertifika Programı’nda öğrenciler, özel olarak tasarlanan dersler ile pazarlama ve marka dünyasının en önemli isimlerinden sektörün ipuçlarını dinleme deneyimini ücretsiz olarak edinecek.

16-11/02/bwi_impact_logo-01.jpg

BrandWeek İstanbul’un Bu yılki konsepti:“Etki”

“Günümüz gelişmeleri ile kökten değişen medya ve marka tüketim davranışları, iletişimcilerin önünde artık daha yüksek bir bariyer olarak duruyor. Bu bariyer; izinleri doğrultusunda onlara dokunmak. Geleneksel ya da yeni herhangi bir mecrada markanın ilettiği tek taraflı mesajın işlevi her geçen gün biraz daha azalıyor. Bu bariyeri aşmanın yolu ise tüketiciyi deneyime teşvik ederek onlara markayla ilgili bir hatıra hediye etmek. Yani onları etkilemek.”

BrandWeek sahnesinde pazarlama etkisi, aşk etkisi, dijital ve mobil etkinin yanı sıra yapay zeka, melez gerçeklik ve veriden süzülüp çıkan iç görünün de yaratacağı etkinin yakın geleceğimizi nasıl daha da şekillendireceği tartışılacak. Varsayımlar yerine hayat geçmiş ve sonuç almış işlerin arkasındaki isimlerin nasıl başarıya ulaştıkları somut biçimde paylaşılacak. BrandWeek İstanbul 2016 konuşmacıları, etki yaratmış tecrübeleriyle katılımcıları etkileyecek.

 

BrandWeek İstanbul, bu yıl on birincisi düzenlenecek Felis Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak.Yılın en rekabetçi haftasında medyadan dijitale, markalı içerikten PR’a14 farklı bölümde, 390 alt kategoride en yaratıcı fikirler ödüllendirilecek.

 

Deneyim alanları, sergiler, lezzetli stantlar, özel gösterimler ve sürpriz etkinlikler ile oturum aralarında renkli molalar vadeden BrandWeek’de, sevimli marka ikonlarının eğlenceli gösterisine sahne olacak “İkonlar Yürüyüşü” Kanyon’da gerçekleşecek. Etkinliğin tarihi ise 7-11 Kasım olarak belirlendi.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Brand Week Istanbul için geri sayım başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ancak telefon haberlerine yorum yazarsınız zaten.

" Brand Week Istanbul için geri sayım başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brand Week Istanbul için geri sayım başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brand Week Istanbul için geri sayım başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "