Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor?


30 Kasım 2017 Perşembe 16:33
Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor?

Braun’un 9, 7 ve 5 Serisi tıraş makineleri AutoSense teknolojisi sayesinde  ihtiyaç duyduğunuz anda ayarlanabilecek şekilde tasarlanmış. Sakalınızın yoğunluğunu gerçek zamanlı algılama ile ölçer ve gücünü sürekli ayarlayarak sakal yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde hızlanır. Braun böylece her darbede ve tüm tıraş boyunca aynı performansı sağlamayı hedefliyor. Cilt üzerinde ilerlerken belirli bir bıçak hızı ve yüksekliği uygulayarak kılları yakalayabiliyor.

Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor?

Braun’un tam ihtiyaç duyduğunuz yerde otomatik olarak akıllı güç sunan AutoSense teknolojisi tıraş makinenizin sürekli olarak kendini ayarlaması anlamına gelir, bu da önemli olan durumlara kendinizi uyarlayabilmenizi sağlar.

Braun Series 9 Tıraş Makinesi

SyncroSonic teknolojisine sahip Braun 9 Serisi teknoloji ve tasarımı ile ön plana çıkıyor. Tüyleri yakalamak için dakikada 10.000 mikro titreşim, 40.000 çapraz kesme hareketi gerçekleştiren akıllı Sonik teknolojisi ve AutoSense teknolojisini bir arada sunan 9 Serisi daha yüksek etki ve cilt için hassaslık gözetilerek tasarlanmış. Altın titanyum kaplı kırpıcı gibi ek tıraş elemanları içeren bu tıraş makinesi size en kaygan tıraş deneyimini sunmayı hedefliyor.

Braun Series 7 Tıraş Makinesi

Akıllı Sonik Teknolojisi ile sakalınızı algılayan ve kendini buna ayarlayan bu akıllı tıraş makinesi tüm cilt tiplerine göre tasarlanmıştır. Akıllı AutoSense teknolojisi sayesinde sakal yoğunluğunuza ayarlanır. Ayrıca hassastan turboya 5 Özelleştirme Modu yine bu makinede bulunuyor.

Braun Series 5 Tıraş Makinesi

Skin-Sensitive Teknolojisi ile Series 5 Serisi cilt konforunuz göz önüne alınarak tasarlanmış. AutoSense Motor sürekli olarak gücünü ayarlarken diğer yandan Comfort FlexHead tıraş başlığı büyük ve hatta en küçük konturlarda gezinir.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Braun AutoSense teknolojisi neler sunuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  2. 2 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  3. 3 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  4. 4 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  5. 5 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  6. 6 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  7. 7 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  8. 8 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  9. 9 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  10. 10 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!