Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog


28 Eylül 2018 Cuma 13:36
Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog

Kronberg’de teknoloji ve tasarımın kalbi olan dünyaca ünlü Braun İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşen Braun Prize 2018’de genç yetenekler ödüllendirildi. Şirketin geliştirdiği son teknoloji ve eşsiz tasarımları ile önemli olan anlara odaklanmanın değeri bir kez daha vurgulandı. Sizler için Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu yaptık!

Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog

Çoğumuzun evinde yer alan çok sayıda ürünlerini kullandığımız Braun markasının İnovasyon Merkezine gittik ve sizler için keyifli bir Vlog hazırladık. Bu videomuzda, bir Braun ürününün hangi aşamalardan geçip tasarlandığını sizlere anlatıyoruz. Videomuzda, hem ürünlere yakından baktık, hem de ürünlerin tasarım ve teknoloji konusundan hangi niteliklere sahip olduğunu öğrendik!

Teknoloji ve tasarımın önemini her fırsatta vurgulayan şirket, geçtiğimiz hafta Almanya Kronberg’deki İnovasyon Merkezi’nin kapılarını ziyaretçilere açtı. Bütün dünyadan tasarımcıların, stil ve teknoloji editörlerinin, yazarların ve bloggerların katılım sağladığı etkinlikte ziyaretçiler geçmişten bugüne tasarım serüvenini yakından inceleme fırsatı bulurken, Braun Prize 2018 tasarım yarışmasında jüri koltuğuna da sahip oldu.

Tasarım geçmişi, teknolojik ilerleme, ürün geliştirme yöntemleri, üretim hızı gibi temel noktaları katılımcılarına aktarmak isteyen Braun kapsamlı bir program hazırladı.Tüketici araştırmalarının yapıldığı özel araştırma tesisi başta olmak üzere, Ar-Ge uzmanlarının çalıştığı alanları inceleyen katılımcılar önemli isimlerin yer aldığı etkinliklere de katıldı. Braun Tasarım Başkanı Oliver Grabes, tasarım temellerini ve tecrübelerini aktaran bir panel gerçekleştirdi. Şirketin küresel elçisi Dan Gregory de katılımcılara özel bir workshop düzenledi. Bu etkinliklerde şirketin tasarım ve yaratıcılık vizyonu katılımcılarla paylaşıldı.

Tasarım ödülleri genç yetenekler ile buluştu

Braun’un Kronberg’deki İnovasyon Merkezinde düzenlenen  tasarım yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl başlangıcından 50 yıl sonra 11-12 Eylül tarihlerinde 20’incisi gerçekleştirilen yarışmada “Önemli Olan Anlar için Tasarım” hedefiyle yeteneklerini ortaya koyan tasarımcı adaylarından 10 finalist aralarında e Efsanevi endüstriyel tasarımcı ve eski Tasarım Direktörü Dieter Rams’in da bulunduğu jüriye tasarım konseptlerinin sunumunu yaptı. Bu yıl rekor katılım sağlanan iki kategoride toplam 75.000 dolar değerinde 10 ödül verildi.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Braun merkezinde tasarım ve teknoloji turu – Vlog ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)