Okunma

Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor?


07 Kasım 2018 Çarşamba 12:30
Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor?

Bazı eleştirmenler tarafından şimdiye kadar yayımlanmış en iyi dizi olarak gösterilen, milyonlarca seveni olan ve ana hikâyeye bağlı Better Call Soul gibi başka dizilerin de çekildiği diziden müjdeli haber geldi. Breaking Bad filmi yakın bir zamanda izleyiciyle buluşabilir.

Breaking Bad filmi izleyicilerle buluşacak mı?

Dizi basınınında yer alan iddialara göre Breaking Bad ve Better Call Saul‘un yapımcısı Vince Gilligan, Walter White’ın öyküsünü anlatacak bir film üzerinde çalışmaya başlamış bile.

Filmin konusunun Walter White‘ın suç dünyasına girişini mi ya da hayatının bir başka anını mı ele alacağı henüz bilinmiyor. Dizinin çekildiği yer olan Albuquerque’da yayın yapan bir gazeteye göre filmin üzerinde duracağı konu “kaçırılmış bir adamın özgürlük mücadelesi” şeklinde dile getirilmiş.

Breaking Bad filmi

Dizinin yapımcısı olan Sony Pictures Television‘a, muhtemel film için yöneltilen sorular şimdilik cevapsız kalmış görünüyor.

Bir kimya öğretmeninin akciğer kanseri olduğunu öğrendikten sonra hayatı sorgulaması, geride eşine ve engelli oğluna hiçbir şey bırakamayacak olması Walter White’ın gitgide “Heisenberg“e dönüşmesine neden olur.

Sakin ve yardımsever bir öğretmenin suç dünyasında adından söz ettiren bir karaktere dönüşmesi, bu dönüşüm esnasında kendi ailesi ve çevresiyle yaşadığı ilişkiler Breaking Bad dizisinin IMDB listelerinde oy sayısında en iyi 2. dizi olmasını sağlayan unsurlardı.

Film iddialarının gerçek olup olmadığını ise zaman gösterecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor?”

 1. Anonim dedi ki:

  Ne diziydi be

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hiç tartışmasız 1 numara…
  Böylesi bir efsane 2 veya 3 saate sığmaz…

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Efsane diziydi.

 4. Anonim dedi ki:

  aman ne beyaz perdesi ,her bölümü sinema filmi gibiydi!

" Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Breaking Bad beyaz perdeye göz mü kırpıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "