Okunma

15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi!


22 Ağustos 2019 Perşembe 09:09
15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi!

İngiliz Hava Yolları British Airways, çalışanlarının motivasyonunu artırmak adına dünya üzerinde eşine az rastlanılan bir ödül yöntemini seçti. “Müşteriler için 6.5 milyar sterlin yatırımı” programının bir parçası olan bu stratejinin detayları neler?

British Airways 15.000 çalışanına iPhone XR hediye etti

Dudak uçuklatan yatırım, British Airways ekibinin müşterilere daha fazla kişisel hizmet sunmasına yardımcı olacak. Şirket, daha önce de üst düzey kabin ekibine iPad hediye etmişti ve bunun karşılığını almıştı.

iPhone XR

Söz konusu olan ödül mekanizması hakkında bir açıklama yapan British Airways, şunları ifade etti:

“Yeni telefonlar, kabin ekibindeki kişilerin yolculuklarda müşterilere anında ek yardım sunmalarını sağlayacak olan çeşitli uygulamalarla donatılacak.”

“Kabin memurları, ayrıca, önceki uçuşlar ile yemek tercihleri de dahil olmak üzere her etkileşimi kişiselleştirebilecekler. Onlar, sadece tek bir tıklama aracılığıyla birçok müşterinin bilgilerine sahip olacaklar.”

British Airways

iPhone XR cihazını edinen ilk kişilerden biri olan British Airways çalışanı Bradley Smith, ilgili mevzu hakkında şunları söyledi:

“Bir müşteri özel bir yemek siparişi vermeyi unuttuğunu fark ettiğinde telefonum sayesinde şirketimizin sitesine girdim ve kendisinin dönüş yolculuğu için bir yemek siparişi verdim. O, bundan gerçekten çok etkilendi. İhtiyacım olan her şey, her uçuş boyunca, cebimde. Bu, gerçekten çok büyük bir fark yarattı.”

“Anlattığım bu olay, uçuşun ortasında yaşandı ve sadece birkaç dakikada her şey bitti. Müşterimizi düştüğü durumdan kurtardığım için kendimi çok faydalı hissettim. “Mürettebat Başvuru Kılavuzu” başlığı altındaki bütün dosyalarım da cihazıma yüklendi. ”

British Airways

Buna ek olarak Uçak İçi Müşteri Deneyimi Başkanı Karen Slinger da konuştu. Slinger, British Airlines müşterilerinin kabin ekibi ile tek bir uçuşta 14 saate kadar vakit geçirdiğini belirtti ve sözlerini Skytrax Awards etkinliğinden bahsederek tamamladı:

“Skytrax Awards etkinliğinde kazandığımız ödülden biliyoruz ki sağladığımız özenin farkındayız. Çalışanlarımızın sağladığı özen, genel müşteri deneyimi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve bizi diğer hava yolları şirketlerinden ayrı kılan bir şeydir.”

“Bu yatırım, mürettebatımızı daha da güçlendirmek ile ve havadayken müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamakla ilgili.”
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bitane artvşne gönderseniz

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Baküye göndersenize bir tane

 3. Anonim dedi ki:

  Bu dağıtılırken bizide görse Apple

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  😁

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bir taşla iki kuş vurmuş British airways. THY da yapsın bir şey kaybetmez. Bu arada 700 800 lira Lara Ankara Dalaman bilet fiyatları çekiliyor. Yetkililer i uyarıyorum, yapmayın efendiler kıymayın bu millete…

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  stonks

 7. Anonim dedi ki:

  Bu kadar avanta meraklisi olmak…

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Valla annem TEB de şube müdürü ben bildim bileli o yıl hangi iPhone çıktıysa şube müdürlerine veriyorlar

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bizim ülkemizde iPhone bırak galaxy note 9 dsgitsinlsr bizim ülkemizde gelissin, diğer ülkeler ile herşeyi kıyaslıyor bunu da yapın hadi bakalım, uçak ücretleri 300 tlden başlarken diğer ülkeler de fiyatlar bizim ülkeye gore çok daha uygun

  1. Anonim dedi ki:

   Bi bitmediniz gitti nankörler

 10. Anonim dedi ki:

  Cemil bey bize beypazarı maden suyu dağıttı ne olmuş yani.

" 15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 15.000 kişiye iPhone XR hediye edildi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "