Okunma

Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti


21 Aralık 2011 Çarşamba 22:15
Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti

Sosyal ağların son üyesi Google Plus, Facebook’a rakip olarak çıkmasına rağmen topladığı ilgiyi kısa sürede kaybetmişti. Şu an tahtın sahibi Facebook’un oldukça gerisinde olan site, çıkış yolunu ünlü isim ve markaları bünyesine katmakta buldu.

Özellikle popüler sanatçılar için sayfa açan yetkililer bunun meyvesini de   -yavaş da olsa- almaya başladılar. Böylece birçok internet kullanıcısını çekmeyi başaran Google, ünlüler için de güzel bir reklam imkanı sağladı.

2011’in son çeyreğinde Google+’da en çok takipçisi olan Britney Spears ise bu süreçte yoluna hız kesmeden devam etti. Açıklanan son verilere göre güzel sanatçı Google Plus’ta 1 milyon takipçiye erişen ilk kişi oldu.

Spears için de kariyerinde ikinci bir şans anlamına gelen platform ünlü ismin bu alana yönelmesine sebep oldu. Sitesine oldukça büyük bir Google+ simgesi yerleştiren sanatçı hayranlarını artık bu adrese yönlendiriyor.

:: Google Plus’ta hangi ünlüleri takip ediyorsunuz?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    google reklamı yapabilmek için aynı haberin çeşitli sekillerde ifade edilerek kaçıncı kez önümüze koyulusu bu sıktı artık bu britney ve google ilişkisi.

" Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Britney Spears, Google+ Tarihine Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "