Okunma

Brocade ile Saniyede 8 Gigabit


22 Ekim 2008 Çarşamba 15:45
Brocade ile Saniyede 8 Gigabit

Brocade‘in 8 Gbit/s anahtarlarını depolama çözümleri portföyüne ekleyen Fujitsu Siemens Computers, bu anahtarlar ile performans ve uçtan uca kullanıcı ağ yeteneklerinde önemli yenilikler sağlıyor. Sunucuların sanallaştırılmasını, veri merkezi stratejisinin bir parçası olarak gören ve uygulayan müşterilere yetki veren bu anahtarlar, sürekli genişleyen uygulama yükleri ve artan kurumsal verileri karşılamak için üstün bir SAN performansı sağlıyor.

Her İki Taraf da Memnun

Fujitsu Siemens Computers Depolamadan Sorunlu Başkan Yardımcısı Helmut Beck, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Fujitsu Siemens Computers ve Brocade bu konuda aynı vizyonu paylaşıyorlar. O da, varlık kullanımını optimize etmek ve uçtan uca veri merkezi işlemlerine yetki vermek için, gelişme esnasında olan veri merkezinin sunucu sanallastırılması içermesi gerekmektedir. Bu 8 Gbit/s çözümleri getirerek, firmalara bunu yapmalarını sağlayacak ve gerekli aletleri sunuyoruz.”

Brocade kanadından ise EMEA Satış Müdürü Barbara Spicek şu yorumu yapıyor: “8 Gbit/s anahtarların eklenmesi ayrıca Fujitsu Siemens Computers’ın kullanıcılarına üstün teknoloji çözümleri sunmak için sürekli gösterdiği çabayı kanıtlıyor.”

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Brocade
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brocade ile Saniyede 8 Gigabit konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brocade ile Saniyede 8 Gigabit ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brocade ile Saniyede 8 Gigabit ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "