Okunma

Brocade Kriz Dinlemiyor


19 Aralık 2008 Cuma 15:29
Brocade Kriz Dinlemiyor

Şirketlere veri depolama ağı çözümleri sunan Brocade, LAN ve WAN ağ yönlendirme ve yönetimi alanında etkin bir şekilde çalışan Foundry Networks şirketini satın aldığını ilan etti. Yaklaşık 1.100 çalışanı bulunan ve 1996‘da kurulan Foundry’nin ürünleri ve teknolojileri, Brocade’in ihtiyacı doğrultusunda şirket içine eklenecek. Alım sonrası Marc Randall Brocade Ürün ve Teklif Kıdemli Başkan Vekili konumuna getirilirken, Dave Stevens da Brocade Teknoloji Sorumlusu (CTO) pozisyonuna alındı.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Brocade
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brocade Kriz Dinlemiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brocade Kriz Dinlemiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brocade Kriz Dinlemiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "