Okunma

Brother Türkiye P-Touch’a Yeni Dağıtıcı: MAS


05 Şubat 2014 Çarşamba 11:24
Brother Türkiye P-Touch’a Yeni Dağıtıcı: MAS

Japon teknoloji şirketi Brother Industries, Ltd. Grup şirketlerinden Brother International (Gulf) FZE‘ye bağlı olarak Türkiye’de hizmet vermekte olan Brother Türkiye; işte, evde, ofiste, okulda daha organize olmak için hızlı ve verimli etiketleme ürünleri P- Touch serisi etiket yazıcıları için yeni iş ortağını açıkladı.

Brother yurtiçi ve yurtdışı üst düzey yöneticileri ve MAS üst düzey yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda MAS ve Brother Türkiye’nin yeni iş ortaklıkları ile ilgili açıklamalar yapıldı. Toplantıda ayrıca P -Touch markalı ürünlerin yeni yol haritasından da bahsedildi.

P-Touch ürün grubunda ev kullanımından, endüstriyel kullanıma kadar bir çok farklı özellikte ürün bulunuyor. Dayanıklı tasarımları ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleriyle dikkat çeken ürünlerin etiketleri ise laminasyon özelliği sayesinde, sıcakta, soğukta, suda, kimyasallarda kullanımına olanak tanıyor. P- Touch etiketlerin farklı malzeme yüzeylerinde ve zorlu koşullarda kullanılmaları da mümkün.

Brother Türkiye P-Touch Ürün Müdürü Başak Gökçetekin MAS ile gerçekleştirdikleri yeni iş ortaklığı ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı:

MAS’ın, P-Touch markasına yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. MAS’ın geniş dağıtım kanalları markamıza büyük katkı sağlayacaktır, ulaşmamız gereken bir çok farklı sektör var, bu nedenle dinamik, profesyonel ve deneyimli bir ortağa ihitiyacımız vardı, beraberce büyük başarılara imza atacağımıza inancım tam.”

:: Brother Türkiye P-Touch ürünlerinin yeni distribütörlük anlaşması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brother Türkiye P-Touch’a Yeni Dağıtıcı: MAS konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brother Türkiye P-Touch’a Yeni Dağıtıcı: MAS ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brother Türkiye P-Touch’a Yeni Dağıtıcı: MAS ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "