Okunma

Bu 3D OLED Bükülüyor


02 Aralık 2010 Perşembe 08:59
Bu 3D OLED Bükülüyor

Bugünlerde 3D TV haberlerinde oldukça fazla bir artış var. Nerdeyse her gün yeni bir üreticinin 3D TV modeli piyasaya çıkıyor. Fakat Samsung, 3D TV üretmesinin dışında ürünlerin üzerindeki yeni teknolojileri de kendisi geliştiriyor. Bu teknolojilerden bir tanesini de geçtiğimiz gün içerisinde basın mensuplarına gösterildi.

Samsung bu yeni teknoloji sayesinde 3D OLED bir paneli bükerek duvara yerleştirebiliyor. Bu sayede kullanıcılar optimum 3D görüntüyü odalarının her yerinden alabiliyorlar. Fakat bu teknolojinin son kullanıcılara sunulmasına daha var. Samsung’un verdiği bilgilere göre bu teknolojinin popüler olması önümüzdeki 5 ila 10 yıl arasında gerçekleşecek.

:: Yeni ekran teknolojisi hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu 3D OLED Bükülüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu 3D OLED Bükülüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu 3D OLED Bükülüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "