Okunma

Bu da Twitter’ın Uygulama Mağazası


28 Eylül 2009 Pazartesi 01:45
Bu da Twitter’ın Uygulama Mağazası

Twitter için birçok üçüncü parti uygulama ve araç bulunuyor. Gerek mobil cihazlarda, gerekse web tarayıcısında çeşitli kolaylıklar sağlayan bu uygulamalar Oneforty‘de bir araya getirildi. Twitter’ın uygulama mağazası olan Oneforty, şimdiden 1300’ün üzerinde dev bir uygulama listesine sahip.

Özel beta sürecinde olan Oneforty’e e-posta adresiniz ve Twitter kullanıcı adınızla davetiye isteğinde bulunabilirsiniz. Şimdilik Oneforty ile uygulama satın almak mümkün değil; her uygulama kendi sitesine ya da iPhone App Storea yönlendiriliyor.

Ancak yakın zamanda iPhone da dahil tüm platformlar için Twitter uygulamaları doğrudan Oneforty’de satışa sunulursa şaşırmamak lazım. Bakalım aynı cinlik Facebook için de düşünülecek mi.

:: Sizce Twitter’ın bir uygulama mağazasına ihtiyacı var mı?

Bilgi İçin : Oneforty
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu da Twitter’ın Uygulama Mağazası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu da Twitter’ın Uygulama Mağazası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu da Twitter’ın Uygulama Mağazası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "