Okunma

Bu Dükkan Sadece Tek Oyun Satıyor


20 Kasım 2009 Cuma 09:30
Bu Dükkan Sadece Tek Oyun Satıyor

Teknolojinin gelişimine bakarsak, sporun geleceği hakkında fikir yürütmek hiç de zor değil. Özellikle Wii için, geliştirilen spor temalı oyunlar bu işin ne kadar da ciddi olabileceğini gösteriyor. Çünkü bu konsoldaki yapımlar sizi zayıflatmaktan, kondisyonunuzu korumanıza kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Böyle giderse gelecekte spor için dışarı çıkmak eskiden kalma bir alışkanlık haline gelecek. Nintendo bu konuda o kadar ciddi ki, yaptığı özel uygulamayla görenleri şaşırtıyor. EA tarafından geliştirilen ve içerisinde su kayağı bile yapacağınız oyunların bulunduğu EA Sports Active paketi için, özel mağazalar açıldı. Boston ve San Francisco‘da açılan mekanlar da, sadece bu oyun satılıyor. İçeride, bulunan müşteri temsilcileri ve antrenörler size yapım hakkında bilgi veriyor.

#http://cdn.c.ooyala.com/na/ea/FpMTkwMToRPF4QilI9Ny5PULZvUSyH89/4UXKcuBSVrc7362GExOjFjZjowazuugg#

İhtiyacınıza göre hangi oyunla ne kadar süre oynamanız gerektiği konusunda tavsiyelerde de bulunuyor. Ayın 15’inde EA Sports Active‘in piyasaya çıkışıyla birlikte açılan mağazaların satışları gayet iyi. Oyuncuların da ilgisini çeken bu mekanlar, önümüzdeki yıllarda yeni bir satış tekniğinin gelişmesine yardımcı olabilir. İçinde emekli askerlerle dolu ve size oyun hakkında bilgi veren bir Call Of Duty mağazası istemez miydiniz?

 

:: Açılan bu mağazayla ilgili fikirleriniz neler?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Dükkan Sadece Tek Oyun Satıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Dükkan Sadece Tek Oyun Satıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Dükkan Sadece Tek Oyun Satıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "