Okunma

WoW: Cataclysm Açılışına Katılın Ünlü Olun


04 Aralık 2010 Cumartesi 14:30
WoW: Cataclysm Açılışına Katılın Ünlü Olun

Yurtdışında çok popüler olan geceyarısı açılışları ülkemizde de son yıllarda kendini göstermeye başladı. Bir oyun ya da film için özel olarak düzenlenen bu açılışlarda, aynı zevki paylaşan onlarca insan bir birleriyle tanışıyor ve vakit geçiriyor.

WoW: Cataclysm için pazartesiyi salıya bağlayan bağlayan gece yapılacak organizasyona katılacak olanlardansanız SDN ailesi olarak size özel bir haberimiz var.

World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu

 

Açılış videosunu görmek için tıklayınız

 

Videonuzu Yayınlayalım

Arkadaşlarınızla bu etkiliğe katılın ve ortamın videosunu çekin. SDN ekibi olarak bu videoları monantajlayıp pazartesi günü özel bir video haline getireceğiz.

Oyun severliğinizi göstermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzla ya da el kameranızla bir kaç dakikalık görüntü çekmek ve o anki ruh halinizi söylemek.

Video sırasında, ekranda görülen her bölümde çekimi yapan kişinin adı ve soyadı da yer alacak.

Videolarınızı bu adrese e-posta olarak atabilirsiniz. Size en yakın açılış noktasını görmek için ise bu link‘e tıklayın.

:: Özel açılışa katılıp video çekmeyi düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoW: Cataclysm Açılışına Katılın Ünlü Olun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoW: Cataclysm Açılışına Katılın Ünlü Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoW: Cataclysm Açılışına Katılın Ünlü Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "