Okunma

Bu Film Ambilight İçin Çekildi


26 Ekim 2014 Pazar 11:45
Bu Film Ambilight İçin Çekildi

TP Vision, Ambilight özellikli Philips TV’leri, eleştirmenlerin büyük beğenisini toplayan kayak filmi Afterglow ile tanıtıyor. Film, 19 Ekim’de gerçekleştirilen prömiyerinden önce, iF3’ün gıpta ile bakılan En İyi Sinematografi ve En İyi Kısa Film Ödüllerine layık görüldü. iF3 Uluslararası Serbest Kayak Film Festivali, kış macerası film yapımlarına yönelik en önemli film festivallerden biri olarak kabul ediliyor.

Sıradanın ötesine yönelik kampanya

‘Afterglow’ kampanyası, TP Vision’ın geçtiğimiz yaz ‘Lightwaves’ motifi ile gerçekleştirilen ‘Beyond the Ordinary-Sıradanın Ötesi’ kampanyasının devamı olacak. Kampanya konsepti, Philips Ambilight arka plan ışıklandırmayı gözler önüne sermek için canlı ışıklandırmaya sahip yoğun aksiyon sporu sahnelerini baz alıyor. ‘Afterglow’, mevsim dönümlerini yansıtmak amacıyla kayak temaları üzerine kuruluyor.

En nefes kesici gece sahneleri

‘Afterglow’da, Alaska ve Britanya Kolumbiyası’nın en çarpıcı karlı yamaçlarında kayan dört üst düzey serbest kayakçı rol alıyor. Tüm sahneler gece çekilirken dağlar, yamaçlar ve kayakçılar adeta renkli ışığa boğuluyor. ‘Afterglow’ Philips Ambilight TV aydınlatma teknolojisinin avantajlarını gözler önüne sererken ışığın bir deneyimi nasıl dönüştürebileceğini de gösteriyor. Ambilight, televizyonun arkasındaki duvara, ekrandaki renkler ile uyumlu bir ışık hüzmesi yansıtarak televizyon ekranını da fiilen genişletmiş oluyor.

:: Filmi nasıl buldunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Bu Film Ambilight İçin Çekildi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tek kelimeyle… MÜKEMMEL…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok güzel bi film olmuş Philips bu teknolojiyide çok güzel yansıtmış süper.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Z3 reklamından çalmışlar resmen

" Bu Film Ambilight İçin Çekildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Film Ambilight İçin Çekildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Film Ambilight İçin Çekildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "