Okunma

Bu hafta vizyona giren filmler: 11 Mayıs


11 Mayıs 2018 Cuma 18:00
Bu hafta vizyona giren filmler: 11 Mayıs

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 11 Mayıs haftasında vizyona giren filmler.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Kral Şakir Oyun Zamanı

Vizyon tarihi 11 Mayıs 2018
Yönetmen Berk Tokay, Haluk Can Dizdaroğlu
Oyuncular: Atilla Şendil, Levent Ünsal, Mustafa Oral
Tür Animasyon
Ülke Türkiye

Laboratuvarda yapılan bir deney hiç beklenmedik sonuçlar doğurur. Deney sonucu Fil Necati’nin telefonundaki oyun ile gerçek dünya arasında bir kapı açılır. Şakir’in ne yapıp edip dünyayı kurtarması gerekir. Ailesi ile kendini Fil Necati’nin cep telefonunun içindeki oyunda bulan Şakir, gerçek dünya sona ermeden bütün oyunları tamamlayıp oyunu durdurmalıdır. Fakat bu hiç de düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Şakir ve ailesi dünyayı kurtarmaya çalışırken bir yandan da onu durdurmaya çalışan düşman ve tehlikeli video oyun kahramanlarıyla da savaşmak zorunda kalır.
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu hafta vizyona giren filmler: 11 Mayıs konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu hafta vizyona giren filmler: 11 Mayıs ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu hafta vizyona giren filmler: 11 Mayıs ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "