Okunma

Bu hafta vizyona giren filmler: 15 Haziran


15 Haziran 2018 Cuma 19:00

Aklın Gözü

Vizyon tarihi 15 Haziran 2018 (1s 39dk)
Yönetmen Andrew Goth
Oyuncular: Sam Neill, Tom Payne (II), Melia Kreiling
Tür Bilimkurgu, Aksiyon
Ülke Avusturya

Bir grup genç bilim adamı tüm zamanların en büyük buluşuna imza atar. Tüm dünyayı değiştirebilecek olan bu çığır açan buluş ise hayal bile edilemeyen kablosuz bir bilinç ağıdır. Genç beyinler bir kuantum bilgisayarı kullanarak dünyadaki her insanın zihnini birbirine bağlayabilecek görünmez bir ağ kurarlar ve başka bedenleri kontrol edebildiklerini fark ederler. Gençler, bunun eşitlik ve entelektüel özgürlüğe ilk adım olduğunu düşünerek bu teknolojiyi serbestçe dağıtırlar. Keşiflerinin dünyayı geliştirmesini ve güzelleştirmesini umut eden gençlerin bilmediği bir şey vardır, o da bir süre sonra kendilerini, insanları toplu kontrol etmek amacı olan şeytani bir deneyin parçası olarak bulacaklarıdır…

Bilim-kurgu türündeki Aklın Gözü filminin yönetmen koltuğunda Gallowwalkers, Cold and Dark ve Everybody Loves Sunshine filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Andrew Goth oturuyor. Senaryosunu Joanne Reay’in kaleme aldığı filmin başrolünü The Walking Dead, Winter, gibi filmlerde yer alan Tom Payne üstleniyor. Filmde genç oyuncuya Sam Neill, Melia Kreiling, Dominique Tipper, Oliver Stark, Antonia Campbell-Hughes gibi isimler eşlk ediyor. John Pardue’nun görüntü yönetmeni olduğu filmin müzikleri ise Ben Fowler’a ait.
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu hafta vizyona giren filmler: 15 Haziran konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu hafta vizyona giren filmler: 15 Haziran ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu hafta vizyona giren filmler: 15 Haziran ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "