Okunma

Bu hafta vizyona giren filmler: 20 Nisan


20 Nisan 2018 Cuma 18:30
Bu hafta vizyona giren filmler: 20 Nisan

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 20 Nisan haftasında vizyona giren filmler.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sandık

Vizyon tarihi: 20 Nisan 2018
Yönetmen: H. Mücahit Pehlivan
Oyuncular: Celal Bıyıklı, Adnan Tunalı, Çağlar Ozan Aksu
Tür: Korku, Gerilim
Ülke: Türkiye

Bursa’nın Turan köyünde bir sabah ilginç durumlar yaşanmaya başlar. Her şey o sabah köyün üstünden geçen ve kimin yönettiği belirlenemeyen helikopterlerin, aşağıya bıraktığı sandıklarla başlamıştır. Bu esrarengiz sandıkların içerisinden garip sülükler çıkmakta ve genetiğiyle oynanmış bu sülükler köy halkını feci bir felakete sürüklemektedir.

Bölgedeki halkın bir kısmı sülüklerden tuhaf bir hastalık kapar ve diğer sağlıklı olan kesim hastalıktan korunmak için mücadele etmeye başlar. Bu esnada köye gelmek durumunda kalan altı kişilik bir arkadaş grubu ise henüz hiçbir şeyi anlayamadan kendilerini büyük bir kaosun tam ortasında bulur.

H. Mücahit Pehlivan yönetmenliğini üstlendiği korku ve gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Celal Bıyıklı, Adnan Tunalı, Çağlar Ozan Aksu ve Sinem Yılmaz gibi isimler bulunuyor.
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu hafta vizyona giren filmler: 20 Nisan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu hafta vizyona giren filmler: 20 Nisan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu hafta vizyona giren filmler: 20 Nisan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "