Okunma

Bu hafta vizyona giren filmler – 21 Aralık


21 Aralık 2018 Cuma 22:33
Bu hafta vizyona giren filmler – 21 Aralık

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 21 Aralık haftasında vizyona giren filmler.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!

Vizyon tarihi: 21 Aralık 2018 (1s 30dk)
Yönetmen: Leon Ding
Oyuncular: Bingjun Zhang, Zhang Wei, Xiao Tan
Tür: Animasyon
Ülke: Çin

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!, icat ettikleri cihazı denerken küçülen Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik’in atıldığı maceraları konu ediyor. Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik, müthiş bir icada imza atar. Küçültme cihazı icat eden ekip heyecanla icatlarını denemeye çalışır. Ancak denerken yaptıkları yanlışlık kendilerini küçültmelerine neden olur.

Onlarca kat küçülen Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik bir an önce eski hallerine gelmenin yolunu arar. Bir yandan orijinal boyutlarına dönmeye çalışan ekip bir yandan da ekosisteme zarar veren kirliliği durdurmaya çalışır. Bunun için minik halleri ile bilmedikleri bir dünyada yolculuğa çıkmaları gerekmektedir. Ekip, ekosisteme zarar veren kirliliği durdurup eski hallerine geri dönmeyi başarabilecekler midir?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu hafta vizyona giren filmler – 21 Aralık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu hafta vizyona giren filmler – 21 Aralık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu hafta vizyona giren filmler – 21 Aralık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "