Okunma

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler


30 Ocak 2014 Perşembe 08:00
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler
Film İsmi: Eyvah Eyvah-3
Yapımı: 2014, Türkiye
Tür: Komedi
Süre: 105 Dak.
Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular: Ata Demirer ,  Demet Akbağ ,  Özge Borak ,  Serra Yılmaz ,  Tarık Ünlüoğlu
Eyyvah Eyvah-3’de klarnet sanatçısı Hüseyin Badem, büyük aşkı Müjgan ile evlenmiş birde bebek sahibi olmuştur. Hüseyin için hayat oldukça zorlaşmıştır. Para kazanabilmek için hem zabıtalık yapmakta hem de izbe pavyon köşelerinde gelirini artırmaya çalmaktadır.
Dedesi ve babasının ortak girişimi ile açılan lokanta, Hüseyin’in üzerindeki yükü dahada artırmıştır. İstanbul’daki arkadaşı ve can dostu Firuzan ise şeytanın bacağını kırmış ve meşhur olmuştur. Hemen her kanalda klipleri dönen Firuzan’a Hüseyin gıpta ederek bakmaktadır. İki ayrı şehirde iki ayrı hayat yaşayan Hüseyin ve Firuzan’ın yolları yine kesişir. Serinin son filminde de işler arap saçına döner ve içinden çıkılmaz bir hal alır.
Fragman: http://youtu.be/Uhgjjc7JpXI
………………
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler
Film İsmi : Geçmiş (Le passe)
Yapımı: 2013 , Fransa-İtalya
Tür: Dram, Gizem
Süre: 130 Dak.
Yönetmen: Asghar Farhadi 
Oyuncular: Valeria Cavalli , Tahar Rahim , Bérénice Bejo , Pauline Burlet , Jean-Michel Simonet , Babak Karimi , Sabrina Ouazani , Ali 
Mosaffa , Elyes Aguis , Jeanne Jestin
Ahmad Tahran’da yaşamaktadır ve eşinden ayrılalı 4 yıl olmuştur. Eski eşi Marie ise Paris’te kızı Lucie ile birlikte yaşamaktadır.
Marie boşanma davası ile alakalı bazı belgeler hakkında işlem yapılabilmesi için Ahmad’ı Paris’e çağrır.Bu kısa ziyaret esnasında Ahmad eski eşli Marie ve kızı Lucie arasındaki olağan dışı gergin ilişkiyi farkeder. Derhal olayları kontrol altına almaya çalışan Ahmad geçmişten gelen bir takım bilgiler ile karşı karşıya kalır.
Fragman: http://youtu.be/6pg1lyP_vcQ

Eyyvah Eyvah-3

Yapımı: 2014, Türkiye

Tür: Komedi

Süre: 105 Dak.

Yönetmen: Hakan Algül

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Serra Yılmaz, Tarık Ünlüoğlu

Eyyvah Eyvah-3‘de klarnet sanatçısı Hüseyin Badem, büyük aşkı Müjgan ile evlenmiş birde bebek sahibi olmuştur. Hüseyin için hayat oldukça zorlaşmıştır. Para kazanabilmek için hem zabıtalık yapmakta hem de izbe pavyon köşelerinde gelirini artırmaya çalmaktadır.

Dedesi ve babasının ortak girişimi ile açılan lokanta, Hüseyin‘in üzerindeki yükü dahada artırmıştır. İstanbul’daki arkadaşı ve can dostu Firuzan ise şeytanın bacağını kırmış ve meşhur olmuştur. Hemen her kanalda klipleri dönen Firuzan‘a Hüseyin gıptayla bakmaktadır. İki ayrı şehirde iki ayrı hayat yaşayan Hüseyin ve Firuzan‘ın yolları yine kesişir. Serinin son filminde de işler arap saçına döner ve içinden çıkılmaz bir hal alır.

Geçmiş (Le passe)

Yapımı: 2013 , Fransa-İtalya

Tür: Dram, Gizem

Süre: 130 Dak.

Yönetmen: Asghar Farhadi

Oyuncular: Valeria Cavalli, Tahar Rahim, Bérénice Bejo, Pauline Burlet, Jean-Michel Simonet, Babak Karimi, Sabrina Ouazani, Ali Mosaffa, Elyes Aguis, Jeanne Jestin

Ahmad Tahran’da yaşamaktadır ve eşinden ayrılalı 4 yıl olmuştur. Eski eşi Marie ise Paris’te kızı Lucie ile birlikte yaşamaktadır. Ancak işler yolunda gitmemektedir.

Marie boşanma davası ile alakalı bazı belgeler hakkında işlem yapılabilmesi için Ahmad‘ı Paris’e çağrır. Bu kısa ziyaret esnasında Ahmad eski eşli Marie ve kızı Lucie arasındaki olağan dışı gergin ilişkiyi farkeder. Derhal olayları kontrol altına almaya çalışan Ahmad, geçmişten gelen bir takım bilgiler ile karşı karşıya kalır.

:: Bu hafta sinemada hangi filmi izlemeyi düşünüyorsunuz?

 
yazarMert Aliefendioğlu

Çok sayıda radyo kanalında 10 yılı aşkın süredir editörlük ve DJ'lik yapan yazar; fotoğraf, bilim, sinema ve teknolojiye yoğun şekilde ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Hafta Vizyona Giren Filmler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Hafta Vizyona Giren Filmler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Hafta Vizyona Giren Filmler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "